Polski Evolutions ots

Forum polskiego otsa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-11-19 19:41:31

GOD Slither

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 7
Punktów :   

Podanie o GM'a

Witaj, masz 5 pytań proszę o odpowiedzi pod tym postem





1. Jak sie nazywasz?
2. jaki masz nick na otsie?
3. Co byś robił jakbyś miał gma?
4. Czy znasz komendy?(Podaj 3 komendy)
5. Dlaczego ty?

Offline

 

#2 2008-11-19 20:10:17

seksi pantera

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie o GM'a

1.Witaj mam na imie Monika.
2.Mój nick na otsie to seksi pantera.
3.Przedewszystkim pomagala bym graczom, robiła konkursy,i nie pekowała ludzi jak niekturzy gmowie robią to gdy hostera nie ma to przedewszystkim(NIE).
4.Komędy są banalne np /m demon(lub inny potwór )to postawienie  potwora,/clean (czyli oczyszczenie mapki) z itemków leżących na ziemi,/c nick (przywołanie gracza do siebie),/a 2  przesunięcie się o dwie kradki do przodu.
5.Dla czego mnie dlatego że miałam na 3 otsach gmy i na 2 goda wiem jak pomagać jestem miła dla playerów oraz nie faworyzuje żadnego znich każdemu w każdej sytuacji pomoge!!!!A tak po zatym JESTO FAJNY OTS ANIE NOOOB OTS I DLATEGO NIE BO GM JEST DO POMAGANIE PLAYEROM I HOSTEROWI A NIE DO PEKOWANIA GMEM LUDZI JAK NA NIEKTURYCH OTSACH.Więc bardzo mi zależy na tym gm ;*.

Offline

 

#3 2008-11-20 15:25:22

Estadi of Destory

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie o GM'a

1.Siema mam na imię Karol.
2.Na otsie mam nick Estadi of Destory.
3.Na pewno bym pomagał graczom w wszystkich problemach robił bym konkursy bym nie zabijał graczów bym nie dawał bana bez pozwolenia GoDa słuchał bym się poleceń GodA itp.
4.Tak znam komendy, ponieważ mój kolega miał otsa co się trzymał prawie rok i dużo wairy na nim było i miałem tam GMa,hmm  /a 1 (dajesz tp o 1 kratke do przodu) /B (mówienie na czerwono do wszystkich graczy) /clean (czyszczenie itemkow na ziemi)
5.No na pewno lubie miec GMa lubie rowniez pomagac graczom i przede wszystkim to jest bardzo fajny i ladnie zrobiony ots!! jak mowilem bym nie pkowal ludzi bym im wlasnie pomagal noi to wszystko. Pozdro dla all graczy i gm i god )

Offline

 

#4 2008-11-20 21:11:32

Upadly Aniol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie o GM'a

siema mam na imie Adrian (ADI) na otsie Upadly Aniol chciałbym zostac GM'em poniewaz:
1Ci ktorzy mnie znaja wiedzą ze mistrzem nie jestem ale na prawde szybko sie ucze i mysle ze bym sie sprawdził
2 na pewno nie pekował bym i nie byłbym wrednym graczem, chciałbym zrobic losowania ze co miesiac raz losowało by sie jakiejs zeczy kostka do gry , chciałbym by na moim oku nie diały sie ruznego rodzaju hmstwa i oszustwa nowicjuszy izapewniam ze sprawdziłbym sie
3komendy GM'a: /save -zapisz serwer /s name -ustaw npc /owner - usun własciciela doku w ktorym jestes i moze by tak ....o /up -telepotr w gore heheh
4miałem kiedys GM'a ale nie uzywałem go za długo bo moj kolega zwinoł nogi za pas i uciekł ...do jakiegos innego kraju wiec sie z 2 dni pobawiłm i zanim opanowałem to do perfekcjii to on zniknoł heheh
5no napewno posiadanie GM'a to swietna zabawa ale i wielkie obciazenie poniewaz w cale nie tak łatwo byc GM'em hehe (ciezkie zycie)

takze to takie moje CV hehe i mam nadzieje ze rozpatrzycie je i zauwazycie ze w cale nie byłbym zły

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawnicy.pun.pl www.karchow.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.gf.pun.pl www.bitwy-pokemon.pun.pl